HORDA

Forum sojuszu HORDA

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Gry

#1 2008-03-14 23:26:32

asgaros

Radny HORDY

Zarejestrowany: 2008-03-14
Posty: 2
Punktów :   

Sugestie

1. podział użytkowników na grupy (np. członkowie, kadra, goście) - dopasowanie dostępu do poszczególnych działów dla różnych grup

2. specjalny dział dla gości (dostępny dla wszystkich użytkowników, nawet niezarejestrowanych - ogólne info o sojuszu, zasady wstąpienia itp - wtedy adres tego forum można ustawić jako strona sojuszu

3. rejestracja członków sojuszu na forum za potwierdzeniem admina, a nie automatyczna.

(punkty 1-3 nie są szczególnie ważne teraz, ale przy większej liczbie członków i możliwych szpiegach - niezbędne w przyszłości)

4. dodatkowy dział: "uwagi" (tam np. powinien trafić ten post )

5. odblokowanie taga [img] w sygnaturze


to tylko kilka głównych uwag, po doświadczeniach w administrowaniu/moderacji różnego rodzaju forów sojuszy, klanów, gildii itp

Offline

 

#2 2008-03-15 14:20:41

BUZZER

Radny HORDY

Zarejestrowany: 2008-03-13
Posty: 5
Punktów :   

Re: Sugestie

no...dobre rozpoczęcie działalności forum to podstawa i trzeba Twoje wnioski wziąść pod uwagę:) najbardziej trzeba uważać z rejestracją nowych graczy na forum...bo pamiętam swojego czasu jak to było w ogame gdzie masa szpiegów mogła wszystko czytać heh

Offline

 

#3 2008-03-15 20:51:40

Tropiciel

Administrator

Zarejestrowany: 2008-03-13
Posty: 4
Punktów :   

Re: Sugestie

1. Jest podział na radnych sojuszu i zwykłych członków i oczywiście gości
2. Działem dla gości są podania. Tam jest dostęp bez rejestracji. Tam zamieszczę temat z kryterium przyjmowania, a inne info o sojuszu będzie w Ikariamie po kliknięciu na sojusz
3. Na ty forum tego nie potrafię zrobić. Poprzednie zakładałem na www.fora.pl ale tam ten adres był zajęty i tam to potrafiłem
4. Dział uwagi powstał
5. Tag odblokowany

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.feralheart-super-gierka.pun.pl www.gowasg.pun.pl www.xiaolingamepbf.pun.pl www.bakuganfunpbf.pun.pl www.ratowniki.pun.pl